NOARK Electric on ülemaailmne madalpinge elektrikomponentide tarnija. Püüame pakkuda oma klientidele kvaliteetseid ja taskukohase hinnaga tooteid, millele on tagatud viieaastane piiratud garantii.

NOARK Electric tegeleb elektriseadmete ja komponentide arendamise, tootmise ja levitamisega. Ettevõte on osa kontsernist, kus töötab üle 25 000 töötaja. NOARK Electric on investeerinud ettevõttesisestesse tootearendustesse miljoneid eurosid ja töötab uusimate tehnoloogiatega. Meie eesmärk on luua ülemaailmne kaubamärk. Shanghai, Praha ja Los Angelese piirkondlikud keskused haldavad tegevust nendel mandritel ning võtavad arvesse üksikturgude ja riikide nõudmisi.

USALDUSVÄÄRSUS

Meie puhul võite tugineda mitte ainult toodete kvaliteedile, vaid ka laitmatule logistikale ja klienditeeninduse kõrgele tasemel.

5-AASTANE GARANTII

Tagame oma toodete kvaliteedi ja usaldusväärsuse pikendatud 5-aastase garantiiga.

PARIM TUGI

Isiklik teenindus enne ja pärast müüki on iseenesestmõistetav.

INDIVIDUAALNE LÄHENEMISVIIS

Me ei erista kliendi ega partneri suurust, läheneme igaühele individuaalselt ja aktiivse suhtumisega.

ME KASVAME

Mõnikord on väiksus parem. Teinekord aga suurus. Ja Noark kasvab kiiresti. Liigume mõõtmata kiiresti lõpmatuse poole ja sellest kaugemale. Kes ei käi ajaga kaasas, kaob ja seetõttu kasvab igal aastal meie tootevalik koos uuenduslike toodetega, laienevad meie turustusvõrgud ja kasvavad uued kaubandussuhted. Me seisame silmitsi väljakutsetega, liigume ikka edasi ja ehitame kaubamärki, mis jääb teie mällu kui kvaliteedi ja usaldusväärsuse sümbol.

OLEME AVATUD MÕTLEMISEGA

Oleme avatud mõtlemisega ja paindlikud. Saame pakkuda klientide ja partnerite individuaalsetele vajadustele vastavaid lahendusi. Teeme oma tööd maksimaalse pingutusega ja suhtume igasse taotlusesse individuaalselt, hoolimata selle suurusest. Meie prioriteet on teie rahulolu. Seetõttu leiame teile alati parimad kohandatud lahendused.

ME HOOLIME

Meile meeldib ellu viia ja olla osa põnevatest projektidest, mis parandavad elektrotehnika haridust (Noark viib unistused ellu). Hoolitseme selle eest, et suurendada kogu meie elukutse nurgakiviks olevate kogenud ja kvalifitseeritud inimeste arvu. Mõtleme teistele ja ulatame neile ka abikäe. Osaleme tegevustes, mis muudavad elu nende jaoks, kes seda vajavad (lastekodud). Kõik see moodustab terviku, mis toob rõõmu ja on meie motivatsioon olla parem.